Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować o zbliżającej się akcji, którą Ministerstwo Sportu i Turystyki przygotowało pod nazwą  „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Jej finał przypadnie na czas od 23 do 25 września 2016 r. Wtedy Polacy będą mogli skorzystać z wyjątkowej palety ofert, zebranych i promowanych przez organizatorów. PKS POLONUS przygotował dla swoich pasażerów ofertę, zakupujących w okresie od 23 września 2016r. do 25 września 2016r.

PKS POLONUS przygotował dla swoich pasażerów ofertę, zakupujących w okresie od 23 września 2016r. do 25 września 2016r. Bilety w taryfie normalnej, na przejazd tym samym odcinkiem danej relacji w obie strony – przejazd  „Tam i z powrotem”, na kursy krajowe. Wyjazd z 20% zniżką oraz otrzymasz kod rabatowy na bilet powrotny w tych dniach -50%”


Pasażer może skorzystać z promocji poprzez:
dokonanie w okresie obowiązywania promocji zakupu biletu , na stronach www.pkspolonus.pl, www.dworzeconline.pl, uczestniczących w promocji punktach sprzedaży agencyjnej łącznego zakupu biletu i biletu powrotnego, na ten sam odcinek danej relacji – przejazd w promocji „Tam i z powrotem”, poprzez zakup biletu tam z bonifikatą -20% oraz biletu powrotnego normalnego pomniejszonego o -50%   Przejazd w tej samej relacji powrotnej odbywa się nie później niż w ciągu 3 dni od daty zakupu biletu wyjazdowego z założeniem realizacji biletu powrotnego najpóźniej do ostatniego dnia ogłoszonego okresu promocji (nie później niż do dnia końca promocji 25.09. 2016r). Promocja Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny -50% obowiązuje do 25.09.2016r.
 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.