Marzy nam się nowy kurs w aż tak odległe, górskie zakamarki, ale na K2 póki co wjechać autokarem się nie da ;-) Mamy jednak niecodzienną propozycję dla tych, którym brakuje czasu -  bo nie zacięcia i kondycji przecież ;) - żeby zostawić swój ślad na górze gór!


Wystarczy wesprzeć letnią wyprawę polskich himalaistów na K2 na portalu Zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/8g5yny, by w podziękowaniu ekipa została na szczycie polską flagę z Waszymi nazwiskami, marzeniami, pragnieniami, życzeniami czy nawet zdjęciem! Zachęcamy do wsparcia akcji choćby najdrobniejszą kwotą, bo przecież w grupie siła! Wyzwólcie w sobie ducha podróży i pomóżcie Polakom zdobyć szczyt marzeń!


Sięgać chmur, sięgać nieba, sięgać szczytów! To idea, która przy­świeca ekipie niestru­dzo­nych, polskich hima­la­istów, planu­ją­cych zimową wyprawę na K2 – ostatni z niezdo­by­tych jeszcze zimą ośmio­ty­sięcz­ników! Zanim jednak podejmą to najtrud­niejsze z wyso­ko­gór­skich wyzwań, latem 2016 roku spró­bują okieł­znać „górę gór”, podej­mując kolejną próbę sił przed tym histo­rycznym doko­na­niem! Celem letniej wyprawy sześciu polskich himalaistów jest zdobycie drugiego szczytu świata o wys. 8611 m n.p.m. i jednocześnie, jak najlepsze przygotowanie techniczne, logistyczne i personalne do zimowego szturmu na K2.

To właśnie zimowa wyprawa na K2, do której hima­la­iści będą przy­go­to­wywać się latem - może dać w końcu Polakom upra­gnioną szansę zatknięcia biało­-czer­wonej flagi na nieosią­gniętym dotąd w warun­kach zimo­wych szczycie!

Pomagając, osiągniesz SZCZYTny cel i co więcej – masz szansę zostawić swój ślad na K2! Spraw, by Twoje imię i nazwisko, marzenie, przesłanie, logo czy modlitwa znalazły się na fladze, którą polscy himalaiści wetkną na K2! Flaga marzeń do speł­nienia z Waszymi proś­bami, hasłami, nazwi­skami czy logo­ty­pami ma szansę stanąć na K2 już w lipcu 2016 roku! Sprawdź, jak niewiele trzeba, byś mógł pozo­stawić ślad na ‘górze gór’!

 


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.