Drodzy Pasażerowie miło nam poinformować, że od 25.06.2016r PKS POLONUS wprowadził nowe połączenie do Kołobrzegu przez Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Piła, Wałcz, Czaplinek, Połczyn-Zdrój. Już dziś możecie kupić bilety online na stronie www.pkspolonus.pl, w kasach na Dworcu Zachodnim oraz w punktach sprzedaży POLONUS.


W wakacje na pewno możecie liczyć na promocyjne ceny biletów już od 5 zł czy skorzystać z atrakcyjnych warunków promocji ,,Tanie Powroty", gdzie kupując bilet w relacji powortnej, otrzymasz rabat -30%. Ale to nie wszystko,  kupując bilety online na stronie pkspolonus.pl macie możliwość przy zakupie biletu wyboru miejsca w autokarze, a zarejestowani użytkownicy mogą zarządzać swoim biletem.Wyjazd z Warszawy o godz.  22:30 przyjazd do Kołobrzegu  07:50.  W relacji powrotnej wyjazd z Kołobrzegu o godz. 09:00,  przyjazd do Warszawy o godz. 18:50


 


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.