Nowe połączenie na Trasie Warszawa - Lublin


Apetyt nas nie opuszcza! Z przyjemnością informujmy o nowych połączeniach. Tym razem PKS POLONUS uruchamia 5 nowych Expressowych połączeń od 26.05.2017r na trasie Warszawa - Lublin - Warszawa.

Nowe autobusy Scania Touring w PKS Polonus 2017


PKS Polonus z przyjemnością informuje o wzbogaceniu naszej floty o pięć nowych autokarów. Te wysokopokładowe jednostki zostały zakupione zarówno z myślą o przewozach nieregularnych, jak i regularnej komunikacji międzymiastowej. Pojazdy Scania Touring reprezentują model trzyosiowy i dwuosiowy spełniający normę emisji spalin Euro 6.

Nowe Połączenie Warszawa - Stalowa Wola


# Nowość! Dobra informacja dla pasażerów! Od 28.04.2017r. PKS POLONUS uruchamia nowe połączenie na trasie Warszawa - Stalowa Wola.  W kierunku powrotnym kurs rozpoczynamy od 29.04.2017r.

15 kwietnia 2017 – Światowy Dzień Trzeźwości z PKS Polonus i Domowym Laboratorium

Drodzy Pasażerowie! W sobotę, 15 kwietnia 2017 roku obchodzimy Światowy Dzień Trzeźwości. To doskonały pretekst do promocji postaw i zachowań sprzyjających bezpieczeństwu na polskich drogach.

Dlatego dla każdego, kto wybierze się z nami w sobotnią, przedświąteczną podróż, wspólnie z Domowym Laboratorium przygotowaliśmy mały upominek, pozwalający „trzeźwo ocenić sytuację” zanim – jako kierowca – ruszymy w trasę!

Rewolucja na rynku przewozów autokarowych – PKS Polonus i PolskiBus.com rozpoczynają współpracę!


Miło jest nam Was poinformować, że od 23 marca 2017 PKS Polonus nawiązał współpracę partnerską z PolskiBus.com Dzięki temu oferta platformy www.PolskiBus.com została rozbudowana aż o 23 nowe linie. Od 23 marca 2017 roku pasażerowie mają do dyspozycji aż 100 miast z krajowej oferty Polonusa w tym pięć z zagranicznego rozkładu jazdy – Lwów, Drohobycz, Truskawiec, Stryj i Kaliningrad.

Nowe udogodnienia dla Pasażera POLONUS


Miło jest nam Was poinformować o nowej funkcjonalności, którą wprowadziliśmy dla Państwa wygody. Wybierasz się w podróż? Jesteś Pasażerem PKS POLUNS potrzebujesz fakturę VAT za bilet? Teraz to żaden problem, kupując bilet/y na naszej stronie www.pkspolonus.pl masz taką możliwość.

Opłata transakcyjna

Szanowni Klienci! Od dnia 1 marca 2017 roku PKS POLONUS wprowadził opłatę transakcyjną. Opłata transakcyjna jest pobierana od pasażera w momencie dokonywania zakupu biletu/ów online. Powyższa opłata jest stała i  pobierana za każdą wykonaną transakcje zakupową na naszej platformie. Wysokość opłaty wynosi 1 zł brutto.

Nowe połączenie Warszawa - Szczawnica


Drodzy Pasażerowie! Pragniemy poinformować, że firma PKS Polonus wznawia połączenie do Szczawnicy od 11 lutego 2017r. Kurs Warszawa - Szczawnica - Warszawa realizowany będzie pod marką SuperPKS.

Firma PKS Polonus przystąpiła do platformy przewozowej SUPERPKS


Drodzy Pasażerowie! Pragniemy poinformować, że firma PKS Polonus przystąpiła do platformy przewozowej SUPERPKS. W praktyce oznacza to, że od 1 listopada Pasażerowie PKS POLONUS będą pokonywać trasę do Koszalina, Suwałk oraz Ustrzyk Dolnych nowymi autokarami pod barwami SUPERPKS.

Przypominamy o zmianie czasu z letniego na zimowy!


Zmiana czasu na zimowy zbliża się wielkimi krokami i nastąpi już 30 października! Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę (29-30 października), przestawimy wskazówki zegarów z godziny 3:00 na 2:00. Tym samym doba potrwa 25 godzin, a my pośpimy dłużej!


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.