Nowe Połączenie Warszawa - Stalowa Wola


# Nowość! Dobra informacja dla pasażerów! Od 28.04.2017r. PKS POLONUS uruchamia nowe połączenie na trasie Warszawa - Stalowa Wola.  W kierunku powrotnym kurs rozpoczynamy od 29.04.2017r.

15 kwietnia 2017 – Światowy Dzień Trzeźwości z PKS Polonus i Domowym Laboratorium

Drodzy Pasażerowie! W sobotę, 15 kwietnia 2017 roku obchodzimy Światowy Dzień Trzeźwości. To doskonały pretekst do promocji postaw i zachowań sprzyjających bezpieczeństwu na polskich drogach.

Dlatego dla każdego, kto wybierze się z nami w sobotnią, przedświąteczną podróż, wspólnie z Domowym Laboratorium przygotowaliśmy mały upominek, pozwalający „trzeźwo ocenić sytuację” zanim – jako kierowca – ruszymy w trasę!

Rewolucja na rynku przewozów autokarowych – PKS Polonus i PolskiBus.com rozpoczynają współpracę!


Miło jest nam Was poinformować, że od 23 marca 2017 PKS Polonus nawiązał współpracę partnerską z PolskiBus.com Dzięki temu oferta platformy www.PolskiBus.com została rozbudowana aż o 23 nowe linie. Od 23 marca 2017 roku pasażerowie mają do dyspozycji aż 100 miast z krajowej oferty Polonusa w tym pięć z zagranicznego rozkładu jazdy – Lwów, Drohobycz, Truskawiec, Stryj i Kaliningrad.

Nowe udogodnienia dla Pasażera POLONUS


Miło jest nam Was poinformować o nowej funkcjonalności, którą wprowadziliśmy dla Państwa wygody. Wybierasz się w podróż? Jesteś Pasażerem PKS POLUNS potrzebujesz fakturę VAT za bilet? Teraz to żaden problem, kupując bilet/y na naszej stronie www.pkspolonus.pl masz taką możliwość.

Opłata transakcyjna

Szanowni Klienci! Od dnia 1 marca 2017 roku PKS POLONUS wprowadził opłatę transakcyjną. Opłata transakcyjna jest pobierana od pasażera w momencie dokonywania zakupu biletu/ów online. Powyższa opłata jest stała i  pobierana za każdą wykonaną transakcje zakupową na naszej platformie. Wysokość opłaty wynosi 1 zł brutto.

Nowe połączenie Warszawa - Szczawnica


Drodzy Pasażerowie! Pragniemy poinformować, że firma PKS Polonus wznawia połączenie do Szczawnicy od 11 lutego 2017r. Kurs Warszawa - Szczawnica - Warszawa realizowany będzie pod marką SuperPKS.

Firma PKS Polonus przystąpiła do platformy przewozowej SUPERPKS


Drodzy Pasażerowie! Pragniemy poinformować, że firma PKS Polonus przystąpiła do platformy przewozowej SUPERPKS. W praktyce oznacza to, że od 1 listopada Pasażerowie PKS POLONUS będą pokonywać trasę do Koszalina, Suwałk oraz Ustrzyk Dolnych nowymi autokarami pod barwami SUPERPKS.

Przypominamy o zmianie czasu z letniego na zimowy!


Zmiana czasu na zimowy zbliża się wielkimi krokami i nastąpi już 30 października! Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę (29-30 października), przestawimy wskazówki zegarów z godziny 3:00 na 2:00. Tym samym doba potrwa 25 godzin, a my pośpimy dłużej!

PKS Polonus z ONICO AZS Politechniką Warszawską przez kolejne trzy lata


Przed najbliższe trzy lata siatkarze ONICO AZS Politechniki Warszawskiej na mecze jeździć będą nowoczesnymi i komfortowymi autokarami firmy PKS Polonus SA. Prezesi stołecznego klubu i czołowego polskiego przewoźnika podpisali właśnie nową umowę sponsoringową

Nowa funkcjonalność! WYŚLIJ BILET SMSem

Drodzy Pasażerowie, miło jest nam Was poinformować , że od dziś wszyscy zarejestrowani klienci  PKS POLONUS mogą na swoim koncie skorzystać z nowej opcji: WYŚLIJ BILET SMSem. Dzięki niej w każdej chwili po dokonaniu zakupu możecie wysłać bilet w formie SMS, na dowolnie wybrany numer.


 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.